Meist

Sheriff Saloon

Algselt Soomes alguse saanud Sheriff Saloon gastro pubi kontseptsioon on tänaseks laienenud Maarjamaa pinnale Tartusse. Kontseptsioon toimib Franchise põhimõttel. Sheriff Saloon on western Ameerika stiilis gastro pubi, kus pakutakse hubast ja sõbralikku metsiku lääne stiilis õhkkonda. Ja et nälg ei üllataks pakume põlis Ameerika stiilis roogasid, kuhu on segatud ka veidi tänapäeva. Meie kaubamärgi alt leidub erinevaid gastro pubisid. Nii kitsama menüüga Burger House, kui ka laiema menüü valikuga Burger & Steak House. Lisaks suurtele burgeritele pakutakse veel ka erinevaid Ala carte roogasid: suupisteid, salateid, veine, karastusjooke, mahlasid ja ühe korraliku salooni valikust ei puudu ka „tulivesi“. Tuntust on kogunud kaubamärk tänu oma suurtele hamburgeritele ja nende erinvatele täidetele ja variatsioonidele. Samuti sõbraliku ja muheda õhkkonna järgi, kus Klienti teenindavad lõbusad Western neiud, professionaalselt ja asjalikult.

Tutvustus

Oleme Western ameerikaliku stiiliga kogupere restoran, milles pakume  ameerikalikke toitusid euroopaliku puudutusega. Meie söögikoht on 95 kohaline, mis on jagatud 3 saali peale. Leidub nii privaatsemaid loože, kus saab sõprade või pere seltsis istuda kuni 6 inimest, kui ka eraldi laudu, kus nautida üldist õhkkonda mõnusalt kõrvallaua klientide jutusumina saatel. Antud ruumi oleme andnud ka privaatkasutusse erinevate sündmuste korraldamiseks kuni 35 inimesele.

Menüü

Menüü arendus ning uuendus käib meil jätkuvalt igapäevatöö taustal, võttes arvesse klientide soove ja tagasisidet. Menüüst leiavad kõik pereliikmed alati endale sobivaid roogasid, mida proovida. On nii mahedamaid kui ka teravamaid elamusi, leidub taimetoitlastele sobivaid toite, kui ka mahlase liha austajatele mõeldud roogasid. Meie menüüga saab tutvuda nii meie kodulehel kui ka FaceBook lehel. Meie eesmärk on olla mitmete alamenüüde, toitude ning uuenduslike ideedega suunanäitajateks Tartus, kuna oleme julged proovima erinevaid toiduainete koosluseid ning komponente, millest on sündinud tihti täiesti uskumatult häid maitsekombinatsioone. Me kasutame vaid kvaliteetset toorainet ning nii mõnegi tootja toodangu oleme isegi soodsama hinna tõttu jätnud meie valikust meie kõrge kvaliteedi standardi tõttu välja. Kõik kastmed, nii burgeritele kui ka praadidele, valmistame täiesti algusest peale majasiseselt ise, samuti on meil erinevatele lihadele majasiseselt kokku segatud maitseainete segud, mida poest ei leidu. Selle kõigega soovime meie klientidele anda kordumatuid maitseelamusi, mis tekitaks positiivseid emotsioone.

Prioriteedid

Meile on eriti tähtis meie klientide rahulolu, nii teeninduse kui ka toitude osas. Meie kokad soovivad pakkuda meeldejäävaid positiivseid toiduelamusi ning teenindajad omalt poolt luua sõbralikku ja positiivset õhkkonda, et meie klientide külastus mööduks võimalikult meeldivalt. Meie klientide tagasiside on meile väga tähtis, kuna selle põhjalt saame ennast arendada ja veelgi kliendilähedasemaks muuta. Samuti suhtume ja analüüsime alati täie tõsidusega ka kriitilist tagasisidet, et edaspidiselt vältida juhuseid, kus mõni asi ei ole õnnestunud nii nagu see peaks olema. Selliseid juhuseid ikka tuleb ette, kus mingil põhjusel midagi võib olla teisiti kui peaks, kuid siin kohal ongi meile eriti tähtis, et meie kliendid mainiksid sellest koheselt meie teenindajatele ning asi leiaks kiire lahenduse. Meie õnneks on antud juhused väga harvad, võrreldes igapäevaste klientide arvuga, ning püüame neid ka igati ennetada.

Ooteaeg

Oleme Tartus populaarne söögikoht, kuna meie põhimõte on teha kõik algusest peale, mitte kasutada poolvalmis tooteid või eelküpsetatud tooteid, et toit oleks kvaliteetne ning värskelt küpsetatud toiduained oleksid mahlased ning maitsekad. Tipptundidel, kui tellimusi tuleb meie väiksesse kööki korraga palju – nii saalist kui ka kojutellimusi veebi kaudu – võib tekkida ooteaeg, mis harvadel juhtudel on veninud isegi kuni 50 minutini. Üldiselt tipptundidel saab hakkama 40-45 min ooteajaga.

Lõppsõna

Soovime tänada kõiki meie kliente – tänu Teile on meil võimalus olnud areneda ning pakkuda omalt poolt toredat restoranikülastust Teile ka edaspidi.